Hakkımızda

ÜRETİM

Firmamız; 2014 yılında Hidroner Deniz Üstü Hidrolik Ekipmanları ünvanı ile Naci ÖNER adına, Muğla’nın Milas ilçesinde kurulmuştur. Faaliyetlerine Balık Yemleme Makinesi ve Balık Avcılığı Tekneleri’ ne  makine ekipman imalatı yaparak başlamış, sonraki yıllarda üretim yönünü tamamen Kültür Balıkçılığı' na çevirmiştir. Balık Üretim Tesisleri’ ne farklı  ebatlarda Ağ Yıkama ve yemleme makinaları, işleme tesislerine yönelik; Fileto Masaları, Livar Devirme Sistemleri, Glaze Makineleri, çeşitli Konveyörler ve Buffer tanklar, İç Alma Hattı, Vakum Hattı, Kafa Kesme Makineleri ile ürün yelpazesini genişletti. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; yedek parça, teknik destek ve servisiyle, satış sonrası hizmetlerini deneyimli teknisyenleri ile hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

2022 yılı itibariyle firmamız, Hidroner Denizüstü ve Akuakültür Ekipmanları Ltd. Şti. Tüzel kişiliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimizin talepleri karşılayabilmek ve üretim kapasitesini artırmak amacıyla İstanbul Ümraniye’de yeni bir imalathane açmıştır. Gelişmiş mühendis ekibiyle beraber imalat çeşitlerimize farklı makinalar katmaya devam etmektedir.

Şirketimiz ülke sanayisinin her alanına olan katkısını artırmak, yeni istihdamlar sağlamak, kaliteli makine ve hizmetleri ile ihracat payını da artırarak ülkemizin adını dünyada başarıyla temsil etmeyi amaç edinmektedir.

Genel Müdür
Naci Öner.